Znajdź wydarzenie
  Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska ul. Marsa 56C Warszawa
  Obecnie nie jest prowadzona sprzedaż na to wydarzenie.

  Opis

                           Classic Gala Warszawa

                Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych

   Wyzwalamy pozytywne emocje, spełniamy marzenia z dzieciństwa

  Auto Nostalgia to obowiązkowe miejsce dla firm, które w oparciu o historię, tradycję i pozytywne emocje budują świadomość i wizerunek marki. Nasza Gala jest największą oraz najbardziej prestiżową imprezą zabytkowej motoryzacji w kraju. W nowoczesnych halach, na powierzchni 10 000 m2 oferujemy nostalgiczną podróż w przeszłość – pełną emocji i wzruszeń, niespełnionych marzeń o kultowych pojazdach i wspomnień z dzieciństwa.

  Celem Auto Nostalgii jest propagowanie „miłości do Automobilu”, w zrozumieniu technicznego dobra kultury narodowej, jakim bezsprzecznie są pojazdy i maszyny mechaniczne.

  Targi ze względu na bardzo emocjonalny temat, rangę wystawców oraz profil odwiedzających są imprezą wyzwalającą pozytywne emocje. To prawdziwe święto motoryzacji w kontekście historycznym, ale również współczesnym. Naszymi stałymi wystawcami są Mercedes-Benz i Porsche Polska.

  Ten pozytywny klimat wpisuje się w ogólnoświatowy trend społecznych zainteresowań „technicznym dobrem kultury”, jakim są pojazdy i maszyny zabytkowe. Obok znanych zagranicznych marek, prezentujemy historię polskiej motoryzacji, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odwiedzających. oglądając pojazdy swojego dzieciństwa

  Frekwencja sięga ponad 10 000 odwiedzających!  Nasz target to wyselekcjonowana grupa fanów motoryzacji, ludzi z branży, posiadaczy i miłośników pojazdów zabytkowych, rodzimego small business z terenu całej Polski. Bardzo szeroka formuła społeczna targów (od wnuczka po dziadka) sprawia, że oprócz branży licznie odwiedzają nas rodziny z terenu Warszawy i Mazowsza. Wiele atrakcji czeka na najmłodszych fanów oldtimerów.  

  Targi Auto Nostalgia to wydarzenie, które  pozwala na sentymentalną, motoryzacyjną podróż w czasie. To również ważna impreza pod względem biznesowym, miejsce spotkań i rozmów dla importerów, klubów motoryzacyjnych, warsztatów czy specjalistycznych firm usługowych.

                                  
  https://www.youtube.com/watch?v=S49_xvnqS3g - Classic TV/ 2014

  https://www.youtube.com/watch?v=PIdJvvp-6-o- Motowizja (NC+)/2015

  https://www.youtube.com/watch?v=mqY2_0wh1pc  - Oldtimery TV/ 2016

  Zdjęcia i filmy

  Mapa dojazdu

  DODAJ DO ULUBIONYCH
  Musisz być zalogowany, aby dodać wydarzenie do ulubionych.
  OCEŃ
  Musisz być zalogowany, aby ocenić to wydarzenie.