Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów w Krakowie - SOBOTA

  • Teatr
  • ---
  Obecnie nie jest prowadzona sprzedaż na to wydarzenie.

  Opis wydarzenia

  Serdecznie zapraszamy na Międzynarodową Giełdę Biżuterii i Minerałów, która odbędzie się w dniach 17-18 marca (sobota, niedziela) w godzinach 10-18, w Hali Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul Rakowicka 27.

  W Giełdzie biorą udział hurtownie, rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy kolekcjonerzy i artyści. W ofercie ponad 100 wystawców z całego świata: piękna biżuteria, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie, kolczyki, bransolety, pierścionki, naszyjniki, korale oraz półprodukty do tworzenia biżuterii.

  Główne atrakcje:

  - WYSTAWA specjalna

  - Specjalne miejsce stworzone z myślą o dzieciach - GEOLANDIA. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych „skarbów” w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać targi.

  - KONKURS - kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu nagrody. Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w wejściu głównym na targi.

  Bilety:
  normalny – 10 zł
  ulgowy – 7 zł (dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów)
  osoby z zorganizowanych grup szkolnych – 1 zł

  UWAGA: Specjalny PARKING dla zwiedzających – po okazaniu biletu z Giełdy w cenie promocyjnej 1 zł/godzina. Wjazd jest od strony ul. Beliny Prażmowskiego. Parking znajduje się 100 metrów od hali sportowej, gdzie odbywa się Giełda.

  Galeria