Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów Warszawa - Sobota

  • Teatr
  • ---
  Obecnie nie jest prowadzona sprzedaż na to wydarzenie.

  Opis wydarzenia

  Zapraszamy na kolejną edycję imprezy WARSAW MINERAL EXPO 2019, która odbędzie się w sobotę i niedzielę, 2-3 marca 2019 w godzinach 10.00-18.00 roku w Pałacu Kultury i Nauki, (Plac Defilad 1) w Warszawie.

  Zapraszamy na największą w Polsce (i jedną z największych w Europie), dwudniową, Międzynarodową Giełdę Biżuterii i Minerałów - Warsaw Mineral Expo 2019. Targi odbędą się w pięknych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki.

  Impreza Warsaw Mineral Expo ma bogatą ponad dwudziestopięcioletnią tradycję, odbywa się w Warszawie a jej powierzchnia to 8000 m2. Imprezę odwiedza corocznie blisko 20 000 osób z całej Europy. Są na niej obecne największe firmy z branży jubilersko - mineralogicznej, łącznie ponad czterystu wystawców. Swoją obecnością zaszczycają nas ambasadorzy wielu państw, gwiazdy z pierwszych stron gazet, telewizja, opiniotwórczy dziennikarze.

  Asortyment:
  Ponad 400 wystawców z całego świata, piękna biżuteria, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie, hurtownie, rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy, artyści, kolczyki, bransoletki, pierścionki, naszyjniki, korale, półprodukty do tworzenia biżuterii...


  Bilety:
  rodzinny (dwoje dorosłych i dowolna ilość dzieci) 35 zł
  normalny 15 zł
  ulgowy (dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 10 zł

  Galeria