Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów Warszawa- Niedziela

  • Teatr
  • ---
  Najbliższe terminy

  Opis wydarzenia

  Zapraszamy wszystkich na Przedświąteczną Międzynarodową Giełdę Biżuterii i Minerałów!

  To jedna z czterech ogromnych branżowych imprez, organizowanych w Warszawie każdego roku. Poświęcona jest wyrobom jubilerskim, minerałom i półproduktom niezbędnym do tworzenia biżuterii.

  *Setki wystawców
  *Oryginalna Biżuteria
  *Przystępne ceny
  *Oszałamiający wybór
  *Jubilerzy
  *Projektanci
  *Złotnicy
  *Artyści
  *Kamienie szlachetne
  *Niespotykane minerały z całego świata

  Bilety:
  normalny 12 zł
  ulgowy ( dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 8 zł

  Atrakcje:
  Cięcie agatów - agaty występują w formie szarych “kul”, dopiero po przecięciu ujawniają swoje wewnętrzne piękno. Za każdym razem jest to loteria – agat może zawierać piękne wzory i barwy, lub może okazać się “pusty”. Za symbolicznych kilka złotych będzie można zakupić agaty z polskich Sudetów, które zostaną przecięte przez specjalistów.

  Geolandia - na Giełdzie będzie dostępne miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych „skarbów” w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać Giełdę.

  Konkurs - kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu wysokiej klasy okazu mineralogicznego. Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w wejściu głównym na Giełdę.

  Targi odbędą się w Hali Osir na ul. Nowowiejskiej 37B w Warszawa, 2-3 grudnia, sobota i niedziela w godzinach 10.00-18.00.

  Kontakt dla wystawców: gielda@mineraly.waw.pl

  Galeria