Przedświąteczna Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów w Warszawie - Sobota

  • Teatr
  • ---
  Obecnie nie jest prowadzona sprzedaż na to wydarzenie.

  Opis wydarzenia

  Zapraszamy na świąteczną edycję Międzynarodowej Giełdy Biżuterii i Minerałów - jedną z czterech ogromnych branżowych imprez, organizowanych w Warszawie każdego roku. Targi poświęcone są wyrobom jubilerskim, minerałom, i półproduktom niezbędnym do tworzenia biżuterii.

  *Setki wystawców
  *Oryginalna Biżuteria
  *Przystępne ceny
  *Oszałamiający wybór
  *Jubilerzy
  *Projektanci
  *Złotnicy
  *Artyści
  *Kamienie szlachetne
  *Niespotykane minerały z całego świata

  Atrakcje specjalne:
  Cięcie agatów - agaty występują w formie szarych “kul”, dopiero po przecięciu ujawniają swoje wewnętrzne piękno. Za każdym razem jest to loteria – agat może zawierać piękne wzory i barwy, lub może okazać się “pusty”. Za symbolicznych kilka złotych będzie można zakupić agaty z polskich Sudetów, które zostaną przecięte przez specjalistów.

  Płukanie złota - najmłodsi zwiedzający będą mogli bezpłatnie spróbować własnych sił i szczęścia płucząc złoto techniką używaną na Dzikim Zachodzie w XIX wieku. Ci którym uda się wypłukać drobinki złota otrzymają certyfikat “Poszukiwacza Złota”.

  Geolandia - na Giełdzie będzie dostępne miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych „skarbów” w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać Giełdę.


  Konkurs - kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu wysokiej klasy okazu mineralogicznego. Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w wejściu głównym na Giełdę.

  Targi odbędą się w Hali Osir na ul. Nowowiejskiej 37B w Warszawa w godzinach 10.00-18.00.

  Bilety:
  normalny 12 zł
  ulgowy (dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 8 zł

  Galeria