Ślonsko Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości - Niedziela

  • Teatr
  • ---
  Obecnie nie jest prowadzona sprzedaż na to wydarzenie.

  Opis wydarzenia

  Ślonsko Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości
   
  19 - 20.09.2020,  godz. 10.00 - 18.00, Katowice, Hala Widowiskowo – Sportowa Spodek
   
  Ślonsko Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości to największe wydarzenie kolekcjonerskie organizowane w samym centrum Śląska – katowickim Spodku. Celem naszego przedsięwzięcia jest zainteresowanie szerszego grona odbiorców nie tylko piękną, naturalną biżuterią, kamieniami szlachetnymi ale również darami naszej planety – zapierającymi dech minerałami i skamieniałościami.
   
  Około 200 wystawców z całej Polski a także Niemiec, Czech, Węgier, Rumunii będą prezentować między innymi minerały, kamienie szlachetne, bursztyny, kości dinozaurów i meteoryty na ponad 500 m2 powierzchni wystawienniczej.

  Nasza giełda to także idealny moment na znalezienie wyjątkowego prezentu. Biżuteria jest prezentem, który wręczamy na wiele okazji, lecz tylko podczas giełdy, będzie szansa na zdobycie nietypowych ozdób, które sprawią, że prezent będzie wyjątkowy. Wystawcy zaprezentują nie tylko biżuterię, ale także skamieniałości, minerały, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. To doskonała okazja, by zobaczyć wiele unikatowych dzieł – oryginalne wyroby oraz rękodzieło, którego nie spotkacie w żadnym innym miejscu. W trakcie dwóch dni wydarzenia zadbamy o każdy szczegół i każdego gościa. Przez dwa dni będzie można zobaczyć geologiczne cuda w różnej formie.

  Na zwiedzających czeka wiele atrakcji, między innymi bezpłatne warsztaty płukania złota, warsztaty rozpoznawania minerałów. Dodatkowo organizowany będzie konkurs dla zwiedzających w którym główną nagrodą będzie muzealny okaz.

  Galeria