• Teatr
  • ---
  Obecnie nie jest prowadzona sprzedaż na to wydarzenie.

  Opis wydarzenia

  Wszystkie songi musicalu wykonywane są w polskich przekładach, w interpretacji znakomitych wokalistów (m.in. Jakub Wocial, Sebastian Machalski i Natalia Piotrowska – znani ze znakomitych wykonań przebojów Queen).

  Tak jak w poprzednich musicalach Rampy, tak również tutaj aktorom teatru towarzyszą doangażowani artyści. Wszyscy występują z towarzyszeniem orkiestry Tomasza Filipczaka.

  Jesus Christ Superstar to legendarny musical, który na przełomie lat 60. i 70. XX wieku stał się jednym z największych osiągnięć w historii światowego teatru muzycznego. Webber i Rice zaproponowali nieco rewolucyjną  wersję Ewangelii zinterpretowaną dla pokolenia Dzieci Kwiatów. Stworzyli niezwykłą rockową opowieść, w której postać Chrystusa została wystylizowana na pierwszego w dziejach idola.

  W naszej koncertowej wersji stosujemy minimalistyczne środki wyrazu zapewniające jednak bogactwo i różnorodność znaczeń. Stawiamy na muzykę, interpretacje wokalne, choreografię i poruszające symbole, które pozwolą każdemu Widzowi osobiście odnieść się do naszej inscenizacji i odnaleźć w niej czytelne dla siebie przesłanie.

  Galeria